wypożyczalnia samochodów

Mamy profesjonalnych i doświadczonych kierowców oraz personel.
Wszystkie nasze auta są w pełni ubezpieczone
zdobyliśmy zaufanie wielu realnych klientów
pewne sprawdzone auta

CAR8 wypożyczalnia samochodów w Lublinie, Radomiu, Puławach, Zamościu i Rzeszowie. W naszych oddziałąch można wynająć samochód osobowy. Posiadamy też punkty odbioru w pobliżu portu lotniczego Radom -Warszawa, Lotnisko Chopina, Port Lotniczy Rzeszów  oraz Lotnisko w Lublinie.. Nasza oferta skierowana jest do potrzeb Klientów prywatnych oraz przedsiębiorstw, dlatego oferujemy tani wynajem auta. Rozbudowaną flotę łączymy z profesjonalną obsługą i konkurencyjnymi cenami na każdą kieszeń.

sprawdź nasze oddziały

Wynajem auta bez Karty Kredytowej, podstawienie w mieście bez opłat
Czyste i Bezpieczne Auta.

Odtwórz wideo

Car8 wypożyczalnia samochodów Radom ma zlokalizowane punkty odbioru aut na terenie miasta. Staramy się, aby wynajem auta był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. 

Oferujemy głównie wynajem auta krótkoterminowy w mieście, który trwa od 1-30 dni. Dlatego jest to doskonałe rozwiązanie dla turystów oraz biznesmenów odwiedzających obsługiwane miasta. Car8 wypożyczalnia samochodów Radom wyróżnia się tym, że można wynająć auto nawet na 1 dzień. Jest to doskonałą opcją również dla mieszkańców, których prywatne samochody zostały uszkodzone w wyniku awarii bądź wypadku i nastąpiła nagła potrzeba wynajmu auta zastępczego na kilka dni.

CAR8 wypożyczalnia samochodów Radom

Ocerujemy również długoterminowy wynajem aut w Radomiu.